Skip to content

Prośba do Senatorów o poparcie projektu – druk nr 776

List wysłało 1765 osób. Zapraszamy kolejne osoby do wysłania:


Jeśli wolisz napisać za pomocą swojego programu pocztowego kliknij tu.

. . . . . , dnia 3 kwietnia 2019 r.

imię i nazwisko
miasto
email: . . . . . .

Sz. P.
Senatorowie

Szanowni Państwo

Uprzejmie proszę o poparcie senackiego projektu ustawy – druk nr 776 oraz o głosowanie za przyjęciem projektu zgodnie z wnioskiem połączonych Komisji (druk 776 S) na posiedzeniu Senatu w dniu 11 kwietnia 2019 r. (pkt 6 porządku posiedzenia).

Druk 776 jest realizacją Petycji „Stop alienacji rodzicielskiej” i wprowadza długo oczekiwane zmiany prawa rodzinnego i cywilnego, które zagwarantują najmłodszym prawo do obojga rodziców po ich rozstaniu.

W dniu 25 kwietnia obchodzimy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej, który przypomina o przemocy alienacji rodzicielskiej, o dzieciach – ofiarach plagi rozwodów, ofiarach archaicznych przepisów, bezdusznych i szablonowych orzeczeń sądowych. Z tej okazji w dniach 24 -25 kwietnia 2019 w Warszawie odbędą się zgromadzenia. Uczestnicy zamanifestują swoje poparcie dla senackiego projektu ustawy – druk nr 776.

Łączę wyrazy szacunku
/imię i nazwisko/
Published inopieka naprzemiennaopieka równoważnaopieka wspólna

2 komentarze

  1. Wiktoria Wiktoria

    Jedyna nadzieja dla tysiecy dzieci alienowanych od drugiego rodzica . Oby nareszcie Dobro Dziecka i jego wlasne ! prawo do obojga rodzicow stalo sie Dobrem Najwyzszym. Oby dzieci w Polsce mialy szczsliwsze dziecinstwo z miloscia mamy i taty a w przyszlosci stworzyly zdrowsze i zrownowazone Spoleczenstwo .

  2. Dzieci proszą o nie izolowaniie ich od wlasnych rodziców dzieci proszą o to żeby mogły być szczęśliwe ze swoimi rodzicami.Czy te dzieci za dużo proszą Konstytucją im to zapewnia tylko rządzący tej konstytucji nie przestrzegaja .Dlaczego w Polsce tak trudno o wprowadzenie opieki naprzemiennej to zobowiązuje również rodziców do brania czynnego udziału w wychowaniu ich własnych dzieci.Dzieleniem się z nimi miłością .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *