Skip to content

Ojcowie walczą o swoje dzieci – audycja w Radio Łódź

Zapraszamy do wysłuchania audycji w Radio Łódź o realiach walki ojców o dzieci w sądach „rodzinnych” (i z sądami). Anna Groblińska rozmawia z Pawłem Borusiewiczem i Dawidem Gabarą ze stowarzyszenia “Prawo Dziecka”.

Część 1:

Część 2:

Published inaktualnościalienacja rodzicielskaopieka naprzemiennaopieka równoważnaopieka wspólnasądy

2 komentarze

  1. Grzegorz Zając Grzegorz Zając

    Bardzo dobra audycja. Problem alienacji rodzicielskiej jest powszechny. Dziecko staje się narzędziem w ręku rodzica posiadającego pieczę nad Dzieckiem, narzędziem do emocjonalnej, ekonomicznej zemsty. Dziecko ma prawo do obojga rodziców a nie rodzic (w 94% matka) ma prawo do Dziecka. Alienacja rodzicielska jest także skutkiem niewłaściwego funkcjonowania prawa rodzinnego i jego instytucji. Sędziowie, biegli sądowi, kuratorzy, adwokaci nie posiadają elementarnej wiedzy na temat alienacji rodzicielskiej, która jest przemocą psychiczną wobec Dziecka i alienowanych osób. Sędziowie, biegli sądowi, kuratorzy, adwokaci nie posiadają elementarnej wiedzy na temat zespołu alienacji rodzicielskiej (zespół PAS ). Wg amerykańskich psychologów alienacja rodzicielska jest gorsza w skutkach dla Dziecka niż przemoc fizyczna i seksualna.

  2. Hanna Hanna

    Ile jeszcze narad , dyskusji sie odbedzie zanim prawo rodzinne nareszcie sie zmieni .Opieka Wspolna , Naprzemienna , sprawiedliwe tablice alimentacyjne , surowe kary za alienacje rodzicielska. .To takie proste , sprawdzone w innych krajach. Jak dlugo jeszcze bedzie lamane Prawo dziecka do obojga rodzicow. Jak dlugo jeszcze matki alienatorki , beda krzywdzic swoje dzieci ? Dziecko potrzebuje mamy i taty .! Jak bardziej mozna krzywdzic dzieci ? i jednoczesnie I glosic haslo : Jestem mamy i taty ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *