Skip to content

List do senatorów w sprawie Druku 63

List wysłało 2818 osób. Zapraszamy kolejne osoby do wysłania:

Warszawa, dnia 10 stycznia 2020

Szanowny Pan Tomasz Grodzki
Marszałek Senatu RP

Komisja Ustawodawcza
Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej

Szanowni Państwo

Zwracam się z wyrazami poparcia dla Projektu ustawy o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy, ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz ustawy – Kodeks karny (Senacki Druk nr 63). Ta inicjatywa jest realizacją Petycji „Stop alienacji rodzicielskiej” i wprowadza długo oczekiwane zmiany prawa rodzinnego i cywilnego, które zagwarantują najmłodszym prawo do obojga rodziców po ich rozstaniu a także pozwolą zabezpieczyć dzieci przed przemocą alienacji rodzicielskiej.
Proszę Szanownych Senatorów o poparcie tej bardzo ważnej ustawy, ponad podziałami politycznymi.

podpis


  Formularz podpisania listu

  adresat:

  Imię i nazwisko*

  Email*

  Miejscowość*

  Kraj

  [mailpoetsignup mailpoetsignup-271 mailpoet_list_1 "- chcę być informowany o dalszych działaniach społeczności"]


  Published inpetycja

  9 komentarzy

  1. Przyznawanie jednemu rodzicowi pieczy to amputowane drugiego rodzica dziecku,Takie działania
   Sądy to nazywają Dobrem Dziecka ,Rodzic dopuszczający się alienacji i nie posiada uczuć z zaburzeniami, Na zachodzie nie występuje ten problem ponieważ takie działania są karane stosownie do krzywdy Problem jest do rozwiązania w trybie pilnym nie cierpiący zwłoki,

  2. W zwiazku z tym ze osobiscie znam kilka przypadkow i slysze o cierpieniu dziecka i rodzica podpisuje sie pod ta petycja z cala odpowiedzialnoscia ze tak
   Trzeba.

  3. Sądy rodzinne dopuszczaja się w rażący sposób krzywdzenia dzieci oraz drugiego rodzica.. Nazywając to Dobrem Dziecka . Ustalają kontakty z dzieckiem wiedząc że do nich nie dojdzie ponieważ postanowienia sądu nic nie znaczą Sądy nie potrafią egzekwować swoich postanowień oraz wyroków .Uwlaszcza to Sądom Polskim godnosci ale również szacunku do dzieci oraz rodziców. Alienacja rodzicielska to nic innego jak pomoc sądu w krzywdzeniu dziecka i drugiego rodzica.To jest problem do rozwiązania na już dzieci rosną bez rodziców. Alienacja stała się plagą za przyzwoleniem sądów.

  4. Bronisława Bronisława

   Ponownie komisja senacka odrzuciła petycję o podjęcie działań dla dobra dzieci i alienowanych rodziców, babć.To jest po prostu skandal!!.Ministerstwo sprawiedliwości podobno pracuje i pracuje i …pracuje nad tym problemem a dni, miesiące i lata uciekają niszcząc kochających rodziców i pozostawiając nieświadome, krzywdzone na całe życie bezbronne dzieci. Co nam pozostaje? Wszechogarniająca rozpacz, bezsilność i gniew na państwo,które bardziej chroni zwierzęta niż najdelikatniejszą tkankę narodu jaką są dzieci.
   tata i babcia – alienowani.

  5. Sąd zasłaniając się „Dobrem Dziecka” tak naprawdę przyznaje się do tego, że jest bezsilny i nieporadny w wyegzekwowaniu od jednego rodzica widzeń dzieci z drugim rodzicem. Prawda jest taka, że wie, że dziecko przez długie lata poddane Alienacji nigdy nie zgłosi roszczeń wobec bez silności Skarbu Państwa i traumy, jakiej On i Sąd go poddał przez lata rozłąki z drugim rodzicem, i tu wychodzi prawda, że Sądy nie stoją na straży Dobra Dziecka tylko swojego interesu.

  6. Dlaczego tak długo trwają prace nad drukiem 776 obecnie nr 63 dotyczącej alienacj .Te ohydne praktyki rodziców najczęściej matek trzeba natychmiast powstrzymać.Trzeba jak najwcześniej wprowadzić nowe regulacje dotyczące opieki naprzemiennej . Każde dziecko ma prawo do obydwu rodziców .A rodzic nie może być dyskryminowany przez Sąd Rodzinny. Matki zakłamują rzeczywistość w stosunku do ojców zarzucając im przemoc tylko w sądzie nie są w stanie nic udowodnić.Jezeli przemoc miała by miejsce Sąd nie przyzna takiej opieki.Tym samym twierdzenie matek alienantek że one występują w obronie dzieci jest czystym kłamstwem. Alienantki robią to dla alimentów za które to nie jednokrotnie utrzymują swoich partnerów którzy nie pracują .Dziecko ma prawo do miłości obojga rodziców .Natomiast rodzice mają prawo i obowiązek do opieki nad własnym dzieckiem

  7. BB BB

   Dlaczego Sądy Rodzinne łamią prawa dzieci oraz dopuszczają sięj dyskryminacjii rodziców .Dzieci mają prawo do wychowywania w miłości obojga rodziców. Rodzice nie rozwodzą się z e swoimi dziećmi . Sądy Polskie mając na uwadze Dobro Dziecka ograniczają im kontakt z drugim rodzicem . Natomiast Ministerstwo Sprawiedliwości nie dopatruje się łamania Konstytucji i stosowania komunistycznych przepisów prawa .Pisowscy urzedasy nie krzywdzie dzieci. Zajmijcie sięt procedowaniem ustawy stop ohydnej alieacjii Nie kompromitujące się postawa że ważniejsze są zwierzęta niż nasze Polskie dzieci.

  8. Rodzic Rodzic

   Alienacja jednego z rodziców, zaczyna się już na etapie Opiniotwórczych Zespołach Sądowych Specjalistów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *