Skip to content

Petycja STOP FAŁSZYWYM PSYCHOLOGOM

Petycja STOP FAŁSZYWYM PSYCHOLOGOM jest rozpoznawana przez Senat RP. Informacje dotyczące przebiegu prac nad petycją wielokrotną PW9-05/16 przekazywane będą za pośrednictwem strony: http://www.senat.gov.pl/petycje/. Nadal poparcie dla petycji można składać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Senatu: http://www.senat.gov.pl/formularz-petycyjny/

Petycja jest również w Sejmie. Została zarejestrowana jako petycja wielokrotna BKSP-145-149/16 i skierowana do Komisji do Spraw Petycji: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=PETYCJAW&NrPetycji=BKSP-145-149/16.
Rzecznik Praw Obywatelskich przekazał Petycję w sprawie zmiany przepisów ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów do Sejmu RP.

Warto zauważyć, że petycja odbiła się szerokim echem i uzyskała poparcie w różnych środowiskach, w tym również środowiska psychologów:

Published inpetycja

One Comment

  1. Margaret Margaret

    Psychologowie glownie panie psycholozki zrobily wiele zlego i przysluzyly sie niejednokrotnie do rozbicia rodzin.Dobry psycholog ratuje rodzine pomaga rozwiazywac problemy a nie uczy matki : zaslugujesz na cos lepszego , kochaj sama siebie , badz silna ” puste frazesy od ktorych swiatowa psychologia dawno juz odchodzi. Wg statystyk w Polsce kobiety w wiekszosci skladaja pozwy o rozwod niejednokrotnie z blachych powodow. .Cierpia dzieci a psycholozki im w tym pomagaja .Zalosne ! Czas na gruntowne szkolenia w prawie rodzinnym, bo ojcow ktorzy pija , bija “oprocz pojedynczych patologi juz dawno nie ma ..Nowe czasy .Czas na Zmiany.!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *